#1 2007-11-04 22:04:17

AromaMerido

Administrator

3550011
Zarejestrowany: 2007-11-04
Posty: 78
Punktów :   
WWW

Ważne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aby forum mogło funkcjonować bardzo ważne są dla mnie Wasze pomysły:) jeśli chcecie, same zakładajcie nowe tematy, a jeśli uniemożliwia Wam to fakt, że jesteście tylko użytkownikami a nie administratorem tak jak ja <hahaha> dajcie cynk
>> Mówisz i masz <<

a poza tym :





Moje kochane ( i kochani )!!
W poniedziałek o 10 ( czyli jutro ) w sali 203 , czyli tam, gdzie urzęduje SAM przyjmowane są wszelkie propozycje i inicjatywy związane z funkcjonowaniem uczelni oraz życia studenckiego !! Jeśli macie jakieś wspaniałe i genialne pomysły na np urządzenie imprezy tematycznej ( mam na myśli OCZYWIŚCIE coś związanego z naszym kierunkiem studiów) podsyłajcie je do mnie bądź też ruszcie swoje śliczne tyłki do 203 !! )) buziiiiii *******
P.s Jeżeli trafiły tutaj osoby z innych szkół i mają np pomysł ja jakąś fajną imprezę integrującą różne uczelnie też czekam na info !!!


Każdy poniedziałek może być cudownym poniedziałkiem

Offline

 

#2 2007-11-05 09:48:02

Joker

Administrator

Zarejestrowany: 2007-11-04
Posty: 38
Punktów :   

Re: Ważne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I znów muszę Cię poprawić Po 1 to kochany, a nie kochani I trafili tu ludzie z innych uczelni

Offline

 

#3 2007-11-05 20:26:12

AromaMerido

Administrator

3550011
Zarejestrowany: 2007-11-04
Posty: 78
Punktów :   
WWW

Re: Ważne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No co ty nie powiesz:D<cmok>***


Każdy poniedziałek może być cudownym poniedziałkiem

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cabal-mix.pun.pl www.chowanego-cs.pun.pl www.pokemon-black.pun.pl www.nogaonline.pun.pl www.blodcore.pun.pl